Pınar Labne, İzmirlilere lezzet dolu anlar yaşatacak

Türkiye’nin orijinal lezzeti Pınar Labne, İzmir’de özel bir etkinlik gerçekleştirecek. Pınar Labne, 21 Ocak Cumartesi günü Sahrap Soysal’ın ev sahipliğinde İzmir Ege Park Mavişehir AVM'de İzmirlilerle buluşacak.

Labnenin mucidi Pınar Labne, 21 Ocak Cumartesi günü İzmir’de özel bir etkinlik düzenleyecek. İzmir Ege Park Mavişehir AVM'de saat 13.30’da gerçekleştirilecek etkinlikle Pınar Labne, lezzetli anlar ve keyifli sohbetlere ev sahipliği yapacak. Program Pınar Labne’li ikramlarla başlayacak ve MC Kerim Ateş’in düzenleyeceği yarışmalar ile devam edecek. Hem bu yarışmanın kazananları hem de Pınar Labne’yi tercih eden AVM ziyaretçileri hediyeler kazanacak. 

Programın merakla beklenen bölümü ise ünlü yemek uzmanı ve yazar Sahrap Soysal’ın AVM içerisine kurulan mutfağındaki etkinlik olacak. Soysal, hazırlayacağı Pınar Labne’li tahinli krep eşliğinde İzmirlilerle sohbet edecek ve özel tariflerini paylaşacak. 

Etkinlik dizisiyle İzmirliler, Pınar Labne’nin ideal kıvamını ve çorbadan tatlılara her tarife yakışan orijinal lezzetini deneyimleme şansı yakalayacak. 

 
 
Bu içeriği paylaşın;
 
 
 

Copyright 2016 Yaşar Holding A.Ş.

Gizlilik ve Kullanım Koşulları/KVKK
 
Site by LuckyEye
 

PINAR İLETİŞİM MERKEZİ

444 76 27