Pınar Su “Gelecek Bizim” Dedi...

Yaşar Holding Onursal Başkanı Selim Yaşar Pınar Su, “Gelecek Bizim” temalı bayii toplantısını Çeşme Altınyunus’da gerçekleştirdi. Toplantıda konuşan Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yaşar, Pınar Su’nun yeni devreye giren kaynağı ile birlikte daha güçlü ve iddalı olduklarını belirtti.

1984 yılında Türkiye'de ilk kez ambalajlı suyu tüketiciler ile buluşturarak sektöre öncülük eden Pınar Su, bayii toplantısını Çeşme Altınyunus’da gerçekleştirdi. Sağlıklı nesiller için sağlıklı suyu dünyadaki en son teknolojilerle şişeleyerek tüketicilerine sunan Pınar Su’nun bayii toplantısına Yaşar Holding Onursal Başkanı Selçuk Yaşar, Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yaşar, Yaşar Holding İcra Başkanı Mehmet Aktaş, Yaşar Holding Yöneticileri ve Pınar Su’nun 500’den fazla bayisi katıldı.

15 yıllık Pınar Su Bayileri, plaketlerini Pınar Su Operasyonlar Direktörü Koral Kalpaklıoğlu’ndan aldı.Toplantıdaki konuşmasında Pınar’ın insan sağlığı için hayati öneme sahip et, süt, balık ve su gibi temel gıda maddelerinin sağlıklı ve kaliteli üretimini yaptığını belirten Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yaşar;

“Pınar Su olarak hızla büyüyen içecek sektöründe verimlilik, hız ve hizmet kalitesine odaklanarak büyümeyi hedefliyoruz. Yeni hizmete aldığımız Uludağ kaynağımızda damacana su üretimine başladık. Yeni kaynağımız için toplamda 70 milyon TL yatırım gerçekleştirdik. Madran, Gökçeağaç ve Akçaağaç’ın ardından devreye aldığımız Uludağ kaynağı ile birlikte toplamda 4 farklı ve üstün özelliğe sahip Pınar Su’ları tüketicilerimizle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sektörün kurucusu ve öncü markası olarak hedefimiz sürdürülebilir liderliktir” diye konuştu.

25 yıllık Pınar Su Bayileri plaketlerini Pınar Su Genel Müdürü Hüseyin Karamehmetoğlu’ndan aldı. Geleceğin en önemli ve stratejik sektörleri arasında olan gıda, su ve enerji alanında faaliyet gösterdiklerini söyleyen Yaşar Holding İcra Başkanı Mehmet Aktaş, “Devreye alınan Uludağ kaynağı ile birlikte toplam 2 milyon tona yakın yıllık kapasiteye ulaştık. Teknoloji çağında dijitalleşmenin önemini biliyor ve alt yapımızı buna göre hazırlıyoruz, Pınar Su dijitalleşme endeksinde en öncü şirketlerimiz arasında bulunuyor” dedi.

Pınar Su’nun son teknoloji sistemleri ile hızlı ve hijyenik üretim yaparak geleceğin markası olduğunu ifade eden Pınar Su Genel Müdürü Hüseyin Karamehmetoğlu; “Başta Almanya olmak üzere Amerika’dan Çin’e 30’dan fazla ülkeye ihracat yaparak Türkiye’nin toplam su ihracatının üçte birini gerçekleştiriyoruz. Yurt içi ve yurt dışında tüketicinin olduğu her yerde Pınar Su’yla tüketicileri buluşturacağız” şeklinde konuştu.

 
 
Bu içeriği paylaşın;
 
 
 

Copyright 2016 Yaşar Holding A.Ş.

Gizlilik ve Kullanım Koşulları/KVKK
 
Site by LuckyEye
 

PINAR İLETİŞİM MERKEZİ

444 76 27