Yaşar Birleşik Pazarlama yeni depo ve lojistik merkezi temeli atıldı

Türkiye'nin önde gelen satış ve dağıtım şirketlerinden olan Yaşar Birleşik Pazarlama, tüketicilere ürünlerini daha hızlı ulaştırmak için  İstanbul Avrupa Yakası Depo ve Lojistik Merkezi temel atma törenini gerçekleştirdi.

Sektördeki 30 yılı aşkın tecrübesi, 2.000’ini aşkın araç filosu ve 100’ün üzerinde bayisiyle başta Pınar olmak üzere birçok markanın ürünlerini 160.000’in üzerinde satış noktasına satış ve dağıtımını gerçekleştiren Yaşar Birleşik Pazarlama A.Ş.(YBP), yeni depo ve lojistik merkezi temelini İstanbul – Esenyurt’ta attı. Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yaşar’ın katılımıyla gerçekleşen temel atma töreninde  Yaşar Topluluğu, DEA Yapı İnşaat ve GAD Mimarlık yöneticileri yer aldı.

Hayata geçirecekleri yeni yatırımlarından dolayı büyük mutluluk duyduklarını dile getiren Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yaşar, “Yaşar Topluluğu olarak ülke ekonomisine, milli gelire, istihdama ve kişisel refaha katkı sağlamanın çok önemli  olduğunu düşünüyoruz. Yaşar Birleşik Pazarlama İstanbul Avrupa Yakası Depo ve Lojistik Merkezimiz 27.000 metrekare alana sahip olacak. Hem akıllı lojistik merkezi , hem de yeşil proje olma özelliklerini taşıyan yatırımımız  sahip olacağı son teknoloji ile  Avrupa’nın en modern lojistik merkezlerinden birisi olacak. 650 çeşit Pınar markalı ürünlerin yanı sıra noktalara Kahve Dünyası ve Narca  markalı ürünlerin de dağıtımını gerçekleştiren Yaşar Birleşik Pazarlama Şirketimiz bu yeni lojistik merkezi ile Türkiye’deki tüketimin %30’unu temsil eden Avrupa yakasında  en etkin ve hızlı dağıtım yapacak kapasiteye ulaşacak” diye konuştu.

Yaşar Holding İcra Başkanı Mehmet Aktaş ise; “300 gün gibi çok kısa bir sürede bitirilecek olan proje, mimari olarak Avrupa’da ödül aldı. Bu büyük, akıllı ve modern tesisin ülkemiz ekonımisine ve Yaşar Topluluğuna hayırlı olmasını dileriz. Ayrıca, bu eserin ortaya çıkma sürecinde önemli desteklerini bizlerden esirgemeyen Esenyurt Kaymakamı Ekrem İnci’ye ve Esenyurt Belediye Başkanı  Necmi Kadıoğlu’na teşekkürlerimizi sunarız” dedi.

 
 
Bu içeriği paylaşın;
 
 
 

Copyright 2016 Yaşar Holding A.Ş.

Gizlilik ve Kullanım Koşulları/KVKK
 
Site by LuckyEye
 

PINAR İLETİŞİM MERKEZİ

444 76 27