KADINLARA ÖZEL MEYVE SUYU: PINAR PİNK

Yenilikçi ürünlerin öncü markası Pınar, kadınlara özel meyve suyu Pınar Pink’i hazırladı. Melisa özleri ve birbirinden faydalı vitaminlere sahip olan Pınar Pink “şeker ilavesiz” oluşuyla da öne çıkıyor.  

Ayrıcalıklı olduklarını hayatın her alanında hissetmeleri için kadınlara özel bir meyve suyu üreten Pınar, yeni meyve suyunun tadı ve içeriği ile kadınların hem ruhuna hem de damaklarına hitap ediyor.  Çilek, frambuaz ve şeftaliyi bir araya getiren Pınar Pink, lezzetinin yanı sıra, içeriğinde bulunan melisa özleri ve vitaminleri ile de özel bir ürün.

B grubu vitaminleri kadınlar için çok önemli

“Şeker ilavesiz” bir ürün olan Pınar Pink, içerdiği melisa ekstraktı ile sinir sisteminde gevşemeye ve uyku problemlerinde rahatlamaya yardımcı oluyor. Stresle mücadelede önemli bir rol üstlenen B grubu vitaminleri de Pınar Pink’in içeriğinde yer alıyor

Pınar Pink’te bulunan B6 vitamini sinir  sitemi  fonksiyonlarının düzenli çalışmasında ve protein sindirimi ile hormonların üretiminde destek olurken, içeriğindeki B12 vitamini sinir sistemini güçlendirmeye yardımcı oluyor. Beyin fonksiyonları ve sindirim sistemi için gerekli olan B1 vitaminini de içeren Pınar Pink, vücudun proteinleri kullanabilmesine ve karbonhidratlardan enerji üretimine katkıda bulunuyor. Pınar Pink’in bünyesinde bulunan Biotin de kadınlarda saç, cilt ve tırnak sağlığı için önemli olmasının yanında, yağların enerjiye dönüştürülmesinde de yardımcı bir rol üstleniyor.