Pınar'dan çocuklara tatil hediyesi Alaaddin'in Sihirli Lambası

Pınar Çocuk Tiyatrosu, en ünlü Binbir Gece Masalları’ndan "Alaaddin’in Sihirli Lambası" ile yarıyıl tatilinde de çocuklara sihirli anlar yaşatmaya devam edecek.

"Dile benden ne dilersen!" diyerek hayalleri gerçeğe dönüştüren sevimli cin ve Alaaddin’in maceraları, her cumartesi ve pazar günü Profilo Alışveriş Merkezi'nde minik seyircilerle buluşacak.

Türkiye’nin dört bir yanında 27 yılda yaklaşık üç milyon çocuğu tiyatroyla buluşturan Pınar Çocuk Tiyatrosu, yarıyıl tatilinde de çocuklara keyifli bir sürpriz yapacak ve onları sihirli bir dünyaya doğru yolculuğa çıkaracak.

2013-2014 sezonunda, Binbir Gece Masalları’nın en sevilenlerinden “Alaaddin’in Sihirli Lambası”nı sahneleyen Pınar Çocuk Tiyatrosu, minik izleyicilerine yarıyıl tatili boyunca keyifli saatler yaşatacak. Karnesini alan çocuklar, yüreği iyilikle dolu Alaaddin, güzeller güzeli Prenses Yasemin, kötü kalpli vezir ve sihirli lambanın ciniyle birlikte sihirli bir maceraya yelken açacak.

Pınar Çocuk Tiyatrosu, çocukların zihinsel ve bedensel gelişimlerine katkı sağlamak ve yaratıcılıklarına destek olmak amacıyla çıktığı tiyatro yolculuğunun İstanbul’daki durağında, 31 Mart’a kadar her cumartesi-pazar günü saat 11.15’te “Alaaddin’in Sihirli Lambası” ile Profilo Alışveriş Merkezi, 1 numaralı tiyatro salonunda ücretsiz olarak minik seyircilerin karşısında olacak.

Ayrıntılı bilgi için: 0212 216 43 69

Alaaddin'in Sihirli Lambası hakkında:

Binbir Gece Masalları’nın büyülü dünyasına hoş geldiniz… Yüreği iyilikle dolu Alaaddin, güzeller güzeli Prenses Yasemin, kötü kalpli vezir ve sihirli lambanın cini… Hepsi Pınar Çocuk Tiyatrosunda yeni bir maceraya yelken açıyorlar. Ülkenin kötü kalpli vezirinin aklında tek bir şey vardır; efsanelerde anlatılan sihirli lambayı bulmak ve her şeye sahip olmak. Yüreği iyilikle dolu Alaaddin’in ve Yasemin’in yapmak istediği tek bir şey vardır; lambanın cininden ufak tefek yardımlar alarak kötü kalpli vezirin planlarını engellemek.

Alaaddin'in Sihirli Lambası künye: 
Yazan: Sahne Gösteri Yazım Grubu 
Yöneten: Hakan Yavaş 
Genel Sanat Yönetmeni: Şakir Demirpehlivan 
Oynayanlar: Cansın Bezircilioğlu, Cenk Dinçsoy, Ekin Vatansever, Ertürk Erkek, Işık Yönt, İlter Kapıcı, Ömer Fırat Köker, S. Cem Şener. 
Müzik düzenleme: Gürhan Yüksel 
Dans: Nur Sonbahar 
Dekor & Kostüm: Hande Tomris Kuzu 
Dekor uygulama: Arslan Yılmaz, Erdoğan Saday 
Sahne amiri: Münevver Tepe 
Işık tasarım: Mustafa Türkoğlu 
Işık & Ses uygulama: Erkan Karabulut

 
 
Bu içeriği paylaşın;
 
 
 

Copyright 2016 Yaşar Holding A.Ş.

Gizlilik ve Kullanım Koşulları/KVKK
 
Site by LuckyEye
 

PINAR İLETİŞİM MERKEZİ

444 76 27