PINAR Yaşam Pınarım

Pınar’ın misyonu; tüketicilerine sağlık, lezzet, yenilik kaynağı olan ürünleri sunan bir yaşam pınarı olmaktır. Bu misyon çerçevesinde yaşam pınarı olmanın temelde dayandığı üç ana unsur; sağlık, lezzet ve yenilik pınarı olma özelliğidir. Pınar, tüketicilerine sunduğu sağlık, lezzet ve yenilik ekseninde “iyi yaşam”’ı destekler ve faaliyetleri bu ana hedef doğrultusunda sürdürür.

Baharda Güzellik Sırları

Baharda Güzellik Sırları

Bahar yaklaşıyor ve kıştan çıkmış yorgun cildinizi bahara hazırlama zamanı geldi. Hassas ciltlerimizi her mevsime göre hazırlamalı ve önlemimizi almalıyız.

Bahar aylarında cildimiz bazen istediğimiz ışıltıya sahip olmayabilir. Cilt, dış ortamlarla sürekli temas halinde olduğu için sürekli yıpranmaya müsaittir. Özellikle hava kirliliği, stres, sigara dumanı, uyku düzensizlikleri ve yanlış cilt bakım ürünlerinin kullanımı gibi faktörler nedeniyle durum daha da vahim hale gelebilir. Bu nedenle mevsim geçişlerinde cilt bakımının önemi daha artar.
Özellikle kış aylarında cildin ihtiyacı olan bakımı sağlamak, cildin yaşlanma etkilerini geri almak ve yenilemek için uygulanan kimyasal soyma, lazer uygulamaları gibi pek çok yöntem güneşten kaçınılması gereken yöntemler oldukları için havaların ısınması ile birlikte artık uygulanamazlar. Ancak farklı kozmetik uygulama yöntemleri cildin ihtiyaçlarını karşılamak için bahar aylarında da uygulanabilmektedir. PRP yöntemi bahar aylarında da rahatlıkla uygulanabilen başarılı ve etkili yöntemlerden biridir.

+Cildinizi mutlaka düzenli olarak temizleyin, makyajla uyumayın.
+Cildinizi düzenli olarak uyarın! Gün içerisinde bol bol parmak darbeleri ile masaj yapın ve gerektiği ölçüde haftalık peeling ile ölü deriden vücudunuzu arındırın.
+Her gün güneş koruyucu ürün kullanımına (nemlendirici özellikli, makyaj altına sürülebilen) dikkat edin.
+Makyaj ürünlerinin doğal, mineral bazlı olmasına özen gösterin.
+Fondöten ve pudra kullanımını en aza indirin.
+Bronzlaşmak eşittir yaşlanmaktır. Bu nedenle koruyucusuz güneşlenmeyin, mümkünse solaryumdan kaçın ve yerine otobronzan sistemleri tercih edin.
+Cildinize uygun doğru ürünü seçmek ve doğru bakımlar için bir dermatoloğa mutlaka danışın.

 

 
Bu içeriği paylaşın;
 
 
 

Copyright 2016 Yaşar Holding A.Ş.

Gizlilik ve Kullanım Koşulları/KVKK
 
Site by LuckyEye
 

PINAR İLETİŞİM MERKEZİ

444 76 27