Babalar Günü’nde Pınar Sucuk’la Mangal Keyfi

Her damak tadına uygun bir Pınar Sucuk mutlaka var;

Babalar Günü'nde en güzel hediye, onlarla geçirilen keyifli bir gün. Bu gün için en güzel organizasyon da Pınar Sucuk'la tamamlanan mangal keyfi... Pastırma seven babalar için çemenli, muhteşem kimyon kokusunu sevenlere kimyonlu, seçkin bir damak zevkine sahip olanlar için Pınar Gurme ve formuna dikkat eden babalar için ise Pınar Delight Sucuk; mangal keyfine apayrı bir lezzet katacak.

Babalar Günü'nde babasına zevkli bir alternatif sunmak isteyenler, mangal keyfinde buluşuyor. Mangalın vazgeçilmezi ise Pınar Sucuk çeşitleri oluyor, özellikle Pınar Sucuk ailesine yeni katılan lezzetler mangal keyfini zirveye taşıyor. Pınar Sucuk'ta, farklı damak zevklerine sahip babalar için birçok alternatif bulunuyor.

Pastırmasever babalar için: Pınar Şölen Çemenli Sucuk, Türkiye'de en iyi ürünün yetiştiği bölgelerden alınan çemen ve özel baharatların karışımını kaliteli dana etiyle bir araya getiriyor.
Baharatsever babalar için: Pınar Şölen Kimyonlu Sucuk da, buram buram kimyon kokusunu sucukla buluşturuyor. Anadolu'nun en lezzetli kimyonları, özel baharatlar ve kaliteli dana etleri Pınar uzmanlığıyla harmanlanıyor.

Seçkin bir damak zevki olan babalar için: Pınar Gurme Sucuk, en kaliteli dana but etleri ile özel baharatların eşsiz birleşiminden oluşuyor ve sucuk lezzetini zirveye çıkarıyor. Pınar Gurme Sucuk'un üretimi, etin kıyma şekilde hamur haline getirilmesiyle değil, özel kesim metoduyla zırhla parça parça doğranarak yapılıyor. Etin lezzetini arttıran bu yöntemle hazırlanan Pınar Gurme Sucuk, özel baharatlarla beraber eşsiz bir lezzete kavuşuyor.

Formunu koruyan babalar için: Pınar Delight Sucuk da mükemmel sucuğun en hafif hali... Pınar Delight Sucuk, sucuk lezzetinden mahrum kalmadan formuna dikkat edenler için üretiliyor. Pınar Delight Sucuk, standart sucuklara göre % 25 daha az yağ, % 25 daha az enerji ve % 30 daha az tuz içeriyor.

Pratik babalar için: Pınar'ın mangal için özel üretilmiş Pınar Mangal Keyfi Sucuk'u da bulunuyor. Pınar Mangal Keyfi Sucuk, mangal için özel hazırlanmış formülü sayesinde mangalda kurumuyor ve mangal keyfi yarıda kesilmiyor. Pratik paketi ve 60 gramlık porsiyonlarıyla, mangal sucukların tüketimi ve saklaması da son derece kolay.
Lezzet ve kaliteyi odak noktasına koyan Pınar, tüm çeşitleriyle farklı damak tatlarına uygun toplam 22 çeşit sucuğu, sucuksever babaların mangal keyfine sunuyor.

 
 
Bu içeriği paylaşın;
 
 
 

Copyright 2016 Yaşar Holding A.Ş.

Gizlilik ve Kullanım Koşulları/KVKK
 
Site by LuckyEye
 

PINAR İLETİŞİM MERKEZİ

444 76 27