Meşhur etmek istediğiniz lezzetler için Pınar Labne

Gıda ve içecek sektörünün öncü ve yenilikçi markası Pınar, orijinal tadıyla farklı lezzetler yaratmak isteyenlerin tercihi Pınar Labne için yeni bir kampanyaya imza atıyor. Alışıldık lezzetlere yeni yorumlar katmak isteyenlere ilham olan ürünün kampanyasında, Pınar Labne sayesinde hünerli ellerin ve tariflerin nasıl meşhur olacağı anlatılıyor. Labne uzmanı Pınar, herkesi yeni lezzetlerle meşhur olmaya teşvik ediyor.

Türk halkının en güvendiği ve sevdiği lezzetleri sunan Pınar, 1985 yılında tüketicilerin beğenisine sunduğu Pınar Labne için yepyeni bir kampanyaya başlıyor. Türkiye’nin ilk labne peyniri ve özel lezzetiyle damak zevkine düşkünlerin vazgeçilmezi olan Pınar Labne, “Meşhur Eder Lezzeti” kampanyasıyla herkesi Pınar Labne kullanarak çevrelerinden övgü toplayabilecekleri yiyecekler hazırlamaya davet ediyor.

Orijinal tadı ve kıvamıyla sofraların vazgeçilmezi olan Pınar Labne’nin çorbalar, tatlılar, mezeler ve etli yemekler gibi farklı kullanım alanları bulunuyor. Yeni kampanyasında özellikle enfes tatlılarda Pınar Labne’nin kullanımına vurgu yapan marka, tüm basılı materyallerinde çok özel bir pastanın tarifini de paylaşıyor: Meşhur Eden Yedi Baharatlı Pınar Labneli. Labne peynirin mucidi Pınar Labne’nin kampanyası; tv ve basın reklamlarından market aktivitelerine, internetten açık hava reklamlarına kadar birçok alanda tüketicilerin karşısına çıkacak. Kampanya boyunca satış noktalarında özel promosyonlar da olacak. Pınar Labne’nin marketlerde 3 al 2 öde ve Pınar Labne 400 gramlık alana ikincisi %50 indirimli promosyonları da yer alacak.

Reklamda Pınar Labneli pastanın şöhreti sınırları aşıyor Pınar Labne’nin eğlenceli reklam filmi geçtiğimiz günlerde televizyon kanallarında yayınlanmaya başladı. Reklam filminde Pınar Hanım, yeni taşındığı apartmanda hoş geldin ziyaretine gelen komşularına Pınar Labneli özel tarifini ikram ediyor. Pınar Labneli’nin lezzetiyle ünü kulaktan kulağa yayılan Pınar Hanım, sonunda dünya çapında meşhur oluyor, hatta ABD Başkanı Obama’nın eşi Michelle Obama’nın ‘Pınar Labneli’ tatmak için Pınar Hanım’a ziyarete geleceği bildiriliyor. Alametifarika reklam ajansının imzasını taşıyan Pınar Labneli reklam filmi iki günde çekildi. Ana oyuncular dışında 40 figüranın rol aldığı reklam filminde 50 bütün pasta ve 600 dilim pasta kullanıldı.


Meşhur Eden Yedi Baharatlı Pınar Labneli Pasta Tarifi

 
 
Bu içeriği paylaşın;
 
 
 

Copyright 2016 Yaşar Holding A.Ş.

Gizlilik ve Kullanım Koşulları/KVKK
 
Site by LuckyEye
 

PINAR İLETİŞİM MERKEZİ

444 76 27