Pınar Çocuk Resim Atölyesi Konya’da çocukları bekliyor

Türkiye’nin 8 ilindeki 9 farklı noktayı ziyaret etmeye başlayan Pınar Çocuk Resim Atölyesi,  29 Şubat – 1 Mart tarihlerinde Konya Novaland AVM’de minik ressamlarla bir araya gelmeye hazırlanıyor.

Pınar’ın 39 yıldır kesintisiz devam eden Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışması kapsamında düzenlenen ve her yıl binlerce çocuğu resim sanatıyla buluşturan Pınar Çocuk Resim Atölyesi Konya Novaland AVM’de devam ediyor.

“Her şey çocuklarımız için” anlayışıyla 2016 yılından bu yana Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışması ile eş zamanlı düzenlenen Pınar Çocuk Resim Atölyesi, 6-14 yaş aralığındaki çocuklara resim yapma imkanı sunuyor. Düşlerini renklerle birleştiren binlerce çocuğun resimleri, 39. Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışması kapsamına dahil ediliyor.

Uzmanlar tarafından ücretsiz resim eğitimi alan minik ressamlar, Pınar Kido’nun maskotu ile eğlenceli vakit geçirerek yeteneklerini ortaya çıkarıyor. 22-23 Şubat tarihlerinde İzmir Mavibahçe Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde çocukların keyifli vakit geçirmesini sağlayan atölye, Konya Novaland AVM’nin ardından da; Kayseri, Eskişehir, Bursa,  İstanbul (Avrupa
Yakası), İstanbul (Anadolu Yakası), Gaziantep ve Şanlıurfa’yı ziyaret edecek.

 
 
Bu içeriği paylaşın;
 
 
 

Copyright 2016 Yaşar Holding A.Ş.

Gizlilik ve Kullanım Koşulları/KVKK
 
Site by LuckyEye
 

PINAR İLETİŞİM MERKEZİ

444 76 27