Pınar Çocuk Tiyatrosu, İzmir'li çocuklarla buluşmaya geliyor

Pınar Çocuk Tiyatrosu, “Sütle Gelen Sevgi” ile 25-27 Mayıs tarihleri arasında İzmirli minikleri farklı bir dünyaya götürecek.

Türkiye’nin dört bir yanında 28 yılda üç milyondan fazla çocuğu ücretsiz olarak tiyatroyla buluşturan Pınar Çocuk Tiyatrosu, İzmirli çocuklarla buluşmaya hazırlanıyor. 28 yıldır çocuklara tiyatroyu sevdirmek için yaz döneminde turneye çıkarak, Türkiye’de gitmediği il bulunmayan Pınar Çocuk Tiyatrosu, 25 – 27 Mayıs tarihlerinde İzmir’de olacak.

Pınar Çocuk Tiyatrosu, “Sütle Gelen Sevgi” oyununu 25 Mayıs saat 11.00’de Ege Lisesi Yüksel Eraslan Kültür Merkezi’nde, 25 Mayıs saat 14.00’de Bornova Koleji’nde, 26 Mayıs saat 11.00’de Gelişim Koleji’nde, 26 Mayıs saat 14.00’de Çakabey Koleji’nde ve 27 Mayıs saat 09.00’da da Tire Belediye Kültür Merkezi’nde sergileyecek.

Pınar Çocuk Tiyatrosu, “Sütle Gelen Sevgi” oyunuyla sağlıklı olmak için iyi beslenmenin ve sütün önemini eğlenceli bir şekilde anlatırken, bir yandan da bencil olmamayı öğütlüyor. Neşeli müziklerle ve danslarla süslenen oyun, minik izleyicilerine keyifli saatler yaşatıyor. Minik izleyiciler, renkli karakterler ve dikkat çekici dekorasyon ve kostüm tasarımlarıyla keyif dolu bir oyun izleyerek, eğleniyor.

 
 
Bu içeriği paylaşın;
 
 
 

Copyright 2016 Yaşar Holding A.Ş.

Gizlilik ve Kullanım Koşulları/KVKK
 
Site by LuckyEye
 

PINAR İLETİŞİM MERKEZİ

444 76 27