Pınar Karşıyaka, Yaşar Holding ile birlikte Türkiye Şampiyonluğunu kutladı

2014 -2015 Spor Toto Erkekler Basketbol Türkiye Şampiyonası’nı kazanan Pınar Karşıyaka’nın şampiyonluğu, Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yaşar, Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Feyhan Yaşar, Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili İdil Yiğitbaşı, Yaşar Holding Yönetim Kurulu Üyesi Yılmaz Gökoğlu ve Yaşar Holding İcra Başkanı Dr. Mehmet Aktaş’ın ev sahipliğinde, Pınar Karşıyakalı yönetici ve basketbolcularının katılımıyla gerçekleşen akşam yemeğiyle kutlandı.

Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yaşar, Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yaşar, Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Feyhan Yaşar, Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili İdil Yiğitbaşı, Yaşar Holding Yönetim Kurulu Üyesi Yılmaz Gökoğlu ve Yaşar Holding İcra Başkanı Dr. Mehmet Aktaş’ın ev sahipliğinde, Pınar Karşıyakalı yönetici ve basketbolcuların katıldığı kutlama ve iftar yemeği, 22 Haziran Pazartesi akşamı Hilton Otel’de gerçekleştirildi.

Kutlama törenine Karşıyaka Kulübu Başkanı Ali Erten, Pınar Karşıyaka Şube Başkanı Tamer Ustaoğlu, Pınar Kaşıyaka Basketbol eski Şube Başkanı Turgay Büyükkarcı, Yaşar Holding Mali İşler Başkanı Levent Dağhan, Yaşar Holding Boya Grubu Başkanı Ahmet Yiğitbaşı, Pınar Süt Genel Müdürü Gürkan Hekimoğlu, Pınar Et Genel Müdürü Tunç Tuncer, Pınar Süt Yatırımlar ve Ar-Ge Koordinatörü Erhan Savcıgil, Pınar Pazarlama Koordinatörü Cüneyt Şahin, Yaşar Birleşik Pazarlama Genel Müdürü Suat Özyiğit gibi yöneticiler katıldı..
Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yaşar, şampiyonluktan duyduğu mutluluğu dile getirirken, “Pınar ve Karşıyaka Spor Kulubü arasındaki ilişki bir sponsorluk ilişkisinde çok farklı. Pınar ve Karşıyaka arasında duygusal bir bağ var. Kurucumuz ve Onursal Başkanımız Selçuk Yaşar’ın liderliğinde Yaşar Holding olarak 60 yılı aşkın süredir Karşıyaka Spor Kulübünü destekliyoruz. 1998 yılından beri de Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı’nın ana sponsoruyuz. Pınar Karşıyaka’nın gerçekleştirdiği başarılar bizleri çok mutlu ediyor. Önce Türkiye Kupası ardından Cumhurbaşkanlığı Kupası şimdi de Türkiye Basketbol Ligi Şampiyonluğu. Bunun bir başlangıç olduğuna inanıyorum. Önümüzdeki yıl da Euroleague’de Pınar Karşıyaka’nın ülkemizi başarıyla temsil edecek. Pınar Karşıyaka’nın hak ederek çıktığı Euroleague yolculuğu kabul edildiği takdirde bizim için yeni bir sayfa olacaktır. Yakalanan bu başarılarda emeği geçen Pınar Karşıyakalı basketbolcuları, teknik heyeti ve yönetimi kutluyorum. ” dedi.

Yaşar Topluluğu’nun uzun yıllardır basketbola ve spora destek verdiğini söyleyen Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Ali Erten, “ Kulüp tarihimizin yarısından fazla süredir süren Yaşar Holding ile birlikteliğimiz bir gönül bağı, bir aidiyet duygusudur. Sponsorluğun çok daha ötesinde aslında bir gönül bağıdır. Öncelikle bizi uzun yılardır destekleyen arkamızdaki en büyük güç Yaşar Holding’e kulübümüz ve taraftarlarımız adına teşekkürlerimizi sunuyoruz. Türkiye Şampiyonluğu ile gerçekleştirdiğimiz başarı bir tesadüf değil. Uzun yıllardır hep birlikte gerçekleştirdiğimiz bilinçli, bilimsel bir çalışmanın ürünü. Bu başarının mimarları olan Pınar Karşıyaka Basketbol Takımımıza, taraftarlarımıza ve Yaşar Holding’e şükranlarımı sunuyorum.  ” dedi.

Pınar Karşıyaka Başantrenörü Ufuk Sarıca ise ‘’Bizim bir hayalimiz vardı. İnananarak   takım olarak, seyircimizle bütünleşerek bu hayalimizi gerçekleştirdik. Şampiyonluğun kazanılmasında en büyük katkıyı veren basketbolcularımla gurur duyuyorum. Taraftarımız en büyük itici gücümüz,  Bizi koşulsuz destekleyen sposorumuz Yaşar Topluluğuna ve Pınar Grubu’na teşekkür ediyorum’’ diye konuştu.

Pınar KSK basketbol takımı ve yöneticileri kutlama yemeği sonunda Yaşar Holding Yöneticilerine imzalı basketbol topu armağan etti.

Yaşar Holding Yönetimi ile Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı, Teknik Heyeti ve Yöneticileri Pınar KSK’nin kazandığı kupalarla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 
 
Bu içeriği paylaşın;
 
 
 

Copyright 2016 Yaşar Holding A.Ş.

Gizlilik ve Kullanım Koşulları/KVKK
 
Site by LuckyEye
 

PINAR İLETİŞİM MERKEZİ

444 76 27