Pınar Karşıyaka ile gurur duyuyoruz

Şampiyon takımı kutlayan Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yaşar;

Yaşar Topluluğu’nda, Pınar Karşıyaka’nın, Türkiye Basketbol Ligi Spor Toto play-off final serisinin 5. maçında Anadolu Efes’i bir kez daha yenerek şampiyonluğunu ilan etmesinin sevinci yaşanıyor.

Yaşar Holding Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yaşar, Pınar Karşıyaka’nın lig şampiyonluğunu kazanmasında emeği geçen tüm sporcuları, teknik heyeti ve yöneticileri tebrik etti. Selim Yaşar yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Spor sağlıklı yaşamın vazgeçilmezi… Biz de Yaşar Topluluğu olarak yıllar önce, çocukların ve gençlerin spor yapmasını teşvik etmek ve sağlıklı bir nesil yetiştirmek için yola çıktık. Pınar Karşıyaka’ya olan desteğimiz de bu kapsamda sürüyor. Kendisi de bir Karşıyaka sevdalısı olan Onursal Başkanımız Selçuk Yaşar’ın liderliğinde, Yaşar Topluluğu olarak yaklaşık 60 yıldır Karşıyaka Spor Kulübü’nün yanındayız. Bu başarı kesinlikle tesadüf değil. Geçen yıl Türkiye Kupası ve Cumhurbaşkanlığı Kupası’ını almamız bunun en büyük kanıtı. Pınar Karşıyaka, önceki yıl başlayan yükseliş grafiğini böylece lig şampiyonluğuyla taçlandırmış oldu. Bu başarıda, Pınar Karşıyaka camiasının inancı, sporcuların ve teknik heyetin kenetlenmesi, yönetimin ve elbette taraftarın büyük desteğinin payı var. Başta değerli hocamız Ufuk Sarıca ve yönetim ekibimiz olmak üzere tüm sporcularımızı kutluyor, şampiyonluğun hayırlı olmasını diliyorum. Bu birlik, bu ruh, bu inanç olduktan sonra Pınar Karşıyaka’nın daha nice başarılar kazanacağına yürekten inanıyorum. Takımımıza Avrupa’da başarılar diliyorum.”

 
 
Bu içeriği paylaşın;
 
 
 

Copyright 2016 Yaşar Holding A.Ş.

Gizlilik ve Kullanım Koşulları/KVKK
 
Site by LuckyEye
 

PINAR İLETİŞİM MERKEZİ

444 76 27