Pınar Süt Bardakta İzi Kalan Süt

Pınar Süt’ten yeni reklam filmi:

 

“BARDAKTA İZİ KALAN PINAR’LA BÜYÜTTÜM!”

 

Nesilleri büyüten Pınar Süt’ün yeni reklam kampanyasında, çocukların büyüme serüveni annelerin gözünden anlatılıyor! İki filmden oluşan yeni kampanyada, annelerin çocuklarını bardakta izi kalan Pınar Süt ile büyütmesi ve çocukların hayatta iz bırakan bireylere dönüşmesi gerçek hikayeler üzerinden anlatılıyor.

 

Pınar Süt’ün yeni reklam kampanyasında kameralar, çocuklarını Pınar Süt’le büyüten annelere çevriliyor. İki filmden oluşan yeni kampanyada, annelerin çocuklarını bardakta izi kalan Pınar Süt ile sağlıkla büyüttüğü ve çocukların hayatta iz bırakan başarılı bireylere dönüştüğü anlatılıyor.

2 ayrı anne-çocuğun hikayesinin anlatıldığı reklam filmleri, bir masanın etrafında çocuğun annesinden süt istemesiyle başlıyor, çocuğun sütü her içtiğinde büyümesiyle devam ediyor. Çocuklar büyüyüp, gelişip, değişirken, anneler her zaman çocuklarının yanında oluyor ve çocuklarının büyümesini mutlulukla izliyor. Sonunda çocuklardan biri basketbolcu, diğeri voleybolcu oluyor ve hayatta iz bırakan birer birey haline geliyor. Gerçek sütseverlere yer verilen kampanyada; bebekliğinden beri bir bardak Pınar Süt içmeden kahvaltısını etmeyen basketbolcu Kerem’in ve gece bir bardak Pınar Süt içmeden yatmayan voleybolcu Nehir’in iz bırakan başarılara imza attıkları büyüme yolculuğuna vurgu yapılıyor.

Nil Karaibrahimgil’in yazıp söylediği şarkıyla gönüllere konuşan kampanya filmleri Terfilm Production tarafından yapıldı. Filmlerin görüntü yönetmenliğini Veli Kuzlu üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise Serdar Erener oturdu.

 

KÜNYE

Reklamın Başlığı: Bardakta İzi Kalan Pınar’la Büyüttüm

Reklamveren:  Pınar Süt  
Reklamveren Temsilcisi: Bahar Zinler, Gökçe Abacılar, Pelin Yüksel
Reklam Ajansı: Alametifarika     
Kreatif Direktör: Odisseas Sevsevme, Ozan Özüm Özbey, Kaan Ayçe
Yaratıcı Grup: Alican Savaş, Dilan Bayar, Erçin Sadıkoğlu, Enes Hadzibegoviç
Müşteri İlişkileri: Duygu Yılmaz
Stratejik Planlama: Berra Katlav, Alara Akkamış, Mervenaz Mete
Prodüksiyon: Gülin Sarpel, Merve Haklı 
Prodüksiyon Şirketi: Terfilm Productions
Yönetmen: Serdar Erener
Görüntü Yönetmeni: Veli Kuzlu 

Müzik: Nilinişleri

Reklam filmlerine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

@pinarhepyanimda #BardaktaİziKalanPınarSüt #PınarlaBüyüttüm

 
 
Bu içeriği paylaşın;
 
 
 

Copyright 2016 Yaşar Holding A.Ş.

Gizlilik ve Kullanım Koşulları/KVKK
 
Site by LuckyEye
 

PINAR İLETİŞİM MERKEZİ

444 76 27