Pınar Tatlı Düşler İftar sofranızı tatlandıracak

Uzmanlar ramazanda kilo almak istemeyenlerin sütlü tatlıları tercih etmesini öneriyor. Pınar'ın tatlı düşkünleri için yenilediği ve farklı lezzetler eklediği puding serisi, ramazanda iftar sofralarına lezzet katacak.

Pınar Tatlı Düşler Serisi; Kakaolu, Muz Aromalı, Vanilya Aromalı, Çikolatalı&Fındık Aromalı, Bitter Çikolatalı ve Supangle'den oluşuyor.


Ramazan ayının yaz aylarına denk geldiğinden ağır tatlılar yerine hafif, sütlü tatlılar daha fazla tercih ediliyor. Üstelik uzmanlar da ramazanda kilo almak istemeyenlere tatlı olarak sütlü tatlıları öneriyor. Bu sebeple yaz aylarında içimizi serinleten pudingler, iftar sofralarının vazgeçilmezi haline geliyor.

Türkiye'nin öncü gıda markası Pınar, iftar sofralarında ailesine lezzetli ve pratik tatlılar sunmak isteyen hanımlara yeni Tatlı Düşler Serisi'ni sunuyor. İdeal tat ve kıvamıyla lezzet düşkünlerinin gözdesi olan puding serisine eklenen yeni çeşitler, özellikle çikolata severlerin favorisi olacak.

Çikolata tutkunları için geliştirilen Pınar Çikolatalı&Fındık Aromalı, Pınar Bitter Çikolatalı ve Pınar Supangle pudding çeşitleri Tatlı Düşler serisinin yeni ürünleri. Pınar Çikolatalı & Fındık Aromalı Puding, fındık lezzetini çikolatayla bir araya getiriyor. Bitter Çikolatalı ise yoğun çikolata tadını sevenlerin gözdesi olacak. Pınar Supangle de harika tadıyla çikolata aşıklarının iftar sofralarını tamamlayacak.

Yeni ambalajlar, yenilenen tatlar...

Pınar; kakaolu, muz aromalı ve vanilyalı aromalı pudingi kapsayan klasik serisini de yeniledi. Ambalajları değişen serinin muz aromalı ve kakaolu çeşitlerinin lezzetleri de tüketicilerin beğenisi doğrultusunda geliştirildi.

 

 
 
Bu içeriği paylaşın;
 
 
 

Copyright 2016 Yaşar Holding A.Ş.

Gizlilik ve Kullanım Koşulları/KVKK
 
Site by LuckyEye
 

PINAR İLETİŞİM MERKEZİ

444 76 27