Pınar iPad ve iPod Shuffle Kazanma Şansı

Çocukların gözdesi Pınar Kido, okul heyecanında çocukları yalnız bırakmıyor ve onlara muhteşem hediyeler kazanma fırsatı sunuyor. Pınar Kido paketlerindeki şifreleri www.kido.com.tr adresine giren çocuklar, iPad ve iPod Shuffle kazanma şansı yakalıyor.

Annelerin alışveriş sepetinin ve çocukların beslenme çantalarının vazgeçilmezi, severek ve eğlenerek tükettilen Pınar Kido, okul öncesinde çocukları sürprizleriyle şaşırtmayı sürdürüyor. Pınar Kido’nun yeni kampanyası sayesinde çocuklar, 20 adet iPad ve 100 adet iPod Shuffle’dan birini kazanma şansı yakalayacak.

1 Eylül’den itibaren Pınar Kido paketlerinde, Kido’nun fantastik dünyasını yansıtan özel tasarımlı etiketler bulunacak. 15 farklı etiketin yanı sıra, 6’lı Pınar Kido paketleriyle bu etiketlerin yapıştırılabileceği poster ve kırtasiye malzemesi olarak özel tasarımlı defterler de hediye edilecek. Etiket ve defterlerdeki şifreleri www.kido.com.tr adresindeki özel alana giren çocuklar, iPad ve iPod Shuffle çekilişine katılma hakkı kazanacak. Çekiliş sonuçları 5 Aralık’ta Pınar Kido’nun internet sitesinde açıklanacak.

Çocukların büyüme iksiri Pınar Kido sütlerin kakaolu, muzlu ve çilekli çeşitleri bulunuyor. Türkiye’nin ilk ve tek gerçek meyve püresi içeren sütü olan Pınar Kido, çocukların enerji ve kalsiyum kaynağı oluyor.

 
 
Bu içeriği paylaşın;
 
 
 

Copyright 2016 Yaşar Holding A.Ş.

Gizlilik ve Kullanım Koşulları/KVKK
 
Site by LuckyEye
 

PINAR İLETİŞİM MERKEZİ

444 76 27