Pınar'dan Gurme Lezzetler

PINAR CHEDDARLI ve KEKİKLİ-ZEYTİNLİ KREM ve ÜÇGEN PEYNİR

Gıda sektörünün öncü markalarından Pınar yine bir ilke imza atarak, peynirde gurme lezzeti arayanlara Cheddarlı ve Kekikli-Zeytinli peynirleri çıkarttı.

Krem peynir ve üçgen peynir olarak sunulan bu yeni ürünler, kahvaltı ve atıştırma saatlerine yeni bir tat getirecek.
Türk gıda sektörünün yenilikçi ve öncü markası Pınar, peynir kategorisine iki yeni ürün ekledi. Farklı lezzet alternatifleri arayanlar için özel olarak geliştirilen ürünlerde, kekik-zeytin lezzeti ve gerçek cheddar peyniri krem peynirle birleştirildi. Krem peynirin ustası Pınar, Cheddarlı ve Kekikli-Zeytinli Peynirleri damak tadına önem verenlerin beğenisine sunuyor.
Pınar, Ege’nin enfes kekik ve zeytin lezzetlerini klasik krem peynire ekledi. Pınar Kekikli-Zeytinli Krem Peynir’in muhteşem lezzeti, içindeki doğal kekik ve zeytin özlerinden geliyor. Bu benzersiz lezzet, peynir keyfini sadece kahvaltıyla sınırlı bırakmayacak kadar iddialı. Gün içi atıştırmalar için vazgeçilmez bir alternatif haline gelecek Pınar Kekikli-Zeytinli’nin üçgen peynir çeşidi de bulunuyor.

Pınar Cheddarlı Krem Peynir ise gerçek cheddar peyniri kullanılarak üretiliyor. Bu eşsiz lezzete ulaşmak için özel olarak üretilen peynirler uzun süre olgunlaştırılıyor ve ideal lezzetine gelene kadar bekletiliyor. Türkiye’de ilk olarak Pınar tarafından üretilen Cheddarlı Krem Peynir aromatik lezzetleri sevenlerin favorisi haline gelecek. Pınar Cheddarlı’nın üçgen peyniri de var. Bu harika lezzet üçgen peynir ile her an elinizin altında olacak.

Her iki üründe de olgunlaştırılmış kaliteli peynirler ve doğal özler kullanılarak üretiliyor.
Pınar’ın yüksek teknolojisi ile en hijyenik koşullarda üretilen yeni gurme lezzetleri, peynir tutkunlarının gözdesi olacak!

 
 
Bu içeriği paylaşın;
 
 
 

Copyright 2016 Yaşar Holding A.Ş.

Gizlilik ve Kullanım Koşulları/KVKK
 
Site by LuckyEye
 

PINAR İLETİŞİM MERKEZİ

444 76 27