Pınar'dan en şık sofralara camdan bir armağan

Türkiye’nin öncü gıda ve içecek markası Pınar, cam şişe tasarımını yeniledi. Çevre dostu cam şişesi ve özel kapağı ile kendini özel hissetmek isteyen tüketicilerin beğenisine sunulan Pınar Yaşam Pınarım, şıklığı ile göz dolduruyor.

Türkiye’de ilklerin ve yeniliklerin öncüsü Pınar’ın, Madran kaynağından gelen içimine doyulmaz suyu Yaşam Pınarım, yenilenen cam şişesiyle raflardaki yerini aldı. Şişe üstüne baskılı formda ve metal kapaklı olarak tasarlanan cam şişe su, Yaşam Pınarım ailesinin en şık ve zarif üyesi olarak tüketicilere sunuluyor.

Pınar Yaşam Pınarım saflığı ve doğallığı bir araya getiriyor. İdeal mineral içeriğinden gelen tüm faydalarıyla beraber hafif ve yumuşak lezzetiyle susuzluğu gideriyor. Türkiye'nin en modern su tesislerinde, hijyenik koşullarda şişelenen Pınar Yaşam Pınarım, kaynaktan doluma kadar Pınar kalite güvencesi ile fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik analizlerden geçiriliyor. Pınar Yaşam Pınarım, şık cam ambalajı ile hem evlerde sofralara hem de seçkin kafe ve restoranların sunumlarına ayrıcalık katıyor. Cam şişe su, 0,33 ve 0,75 litrelik seçenekleri ile market raflarında da tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Pınar Yaşam Pınarım hakkında…

Pınar, Yaşam Pınarım markası ile tüm dünyada doğal su kaynakları hızla kirlenir ve tükenirken, ülkemizin atıl durumdaki kaynaklarını değerlendirerek Türkiye’nin ilk ambalajlı doğal kaynak suyunu tüketicilere sundu. Bugün Madran, Gökçeağaç ve Toros kaynaklarından elde edilen Pınar Yaşam Pınarım, Türkiye’de ve ihracat yapılan ülkelerde susuzluğu gideriyor. 1984 yılında Türkiye’nin ilk geri dönüşümsüz ambalajda şişelenmiş kaynak suyu tesislerinin temelini atan Pınar Su, tesislerinde dünyadaki en son teknolojileri kullanıyor ve sahip olduğu güçlü altyapı ile teknolojik gelişmeleri sürekli takip ediyor. Havası sürekli temizlenen ve dışarıdan hava girişi engellenen dolum odasında, el değmeden dolum yapan Pınar, suyu kaynaktan doluma üretimin her aşamasında fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik testlerden geçiriyor.

 
 
Bu içeriği paylaşın;
 
 
 

Copyright 2016 Yaşar Holding A.Ş.

Gizlilik ve Kullanım Koşulları/KVKK
 
Site by LuckyEye
 

PINAR İLETİŞİM MERKEZİ

444 76 27