Pınar’ın dev yıldızları İstanbul sokaklarını renklendiriyor

UNICEF Türkiye yararına düzenlenen, Türkiye'nin en büyük çok amaçlı açık hava sanat etkinliği Stars of İstanbul – İstanbul’un Yıldızları Sergisi- mega kente renk katıyor. Pınar; üç farklı tasarımıyla katıldığı Stars of İstanbul’da; serginin, gönüllerin ve sağlıklı nesillerin yıldızı olduğunu gösteriyor.

Türkiye’nin lider gıda markası Pınar, en geniş kentsel sanat ve sosyal sorumluluk projesi olan Stars of İstanbul’daki yerini aldı. Pınar’ın Alametifarika reklam ajansı ve Şekil Tasarım işbirliğiyle hazırlanan özel tasarımlı dev yıldızları Bağdat Caddesi, Beşiktaş, Taksim ve Bakırköy Meydanı’nda 30 Kasım’a kadar görülebilir.

Pınar’ın sergide yer alan çalışmaları, Sütten Yıldız, Yıldız Beyn ve Pınar Yıldız Nesli’nden oluşuyor. Pınar Beyaz’ı icat eden küçük asabi kahraman Beyn’in, üç boyutlu peluş yıldızı çocukların favorisi olacak. Yıldız Beyn, kahvaltı yapan çocukların daha sağlıklı olduğunu sergi izleyicilerine de yansıtıyor ve çocuklara kahvaltıyı sevdirme misyonunu üstleniyor. Pınar Yıldız Nesli; sağlık, lezzet ve yeniliği simgeliyor. Kurulduğu günden bu yana yetiştirdiği pırıl pırıl ve sağlıklı nesillerin ‘Yaşam Pınarı’nı yansıtan Pınar Yıldız Nesli, çalışması da Pınar’la özdeşleşen güven ve kendine yakın hissetme kavramlarına dikkat çekiyor.

 
 
Bu içeriği paylaşın;
 
 
 

Copyright 2016 Yaşar Holding A.Ş.

Gizlilik ve Kullanım Koşulları/KVKK
 
Site by LuckyEye
 

PINAR İLETİŞİM MERKEZİ

444 76 27