Şampiyon Pınar Karşıyaka, 2015-16 sezonunu İzmir’de Pınar Cup ile açıyor

Pınar Karşıyaka, 1-3 Ekim tarihlerinde güçlü rakiplerle karşı karşıya geleceği Pınar Cup ile seyircisiyle buluşuyor.

Sezon öncesi hazırlıklarını sürdüren Pınar Karşıyaka, kendi adına düzenlenen Pınar Cup’ta güçlü rakiplerle karşılaşmaya hazırlanıyor.

Karşıyaka Spor Salonu’nda düzenlenecek olan 3 günlük turnuvaya, Pınar Karşıyaka’nın yanı sıra Rönesans TED Ankara Kolejliler, PAOK BC, Trabzonspor Medical Park basketbol takımları  katılıyor.

Pınar Karşıyaka sezona iddialı başlıyor

Geçen sezonu Şampiyon olarak tamamladıklarını belirten Pınar Karşıyaka Basketbol Şube Başkanı Tamer Ustaoğlu, “Yeni sezona çok iyi başlangıç yapmak için özel turnuvalara katılıyoruz. Yunanistan’da Nic Galis Kupası’nı kazandık. Bu yıl da sezon öncesi çok verimli bir hazırlık süreci geçirdik. Oldukça güçlü rakiplerle karşı karşıya geleceğimiz Pınar Cup ile de bu süreç tamamlanıyor. Pınar Cup’ta  yeni transferimiz ile kendi seyircimiz önünde güzel maçlar çıkaracağımıza inanıyorum. Taraftarımıza geçen yıl gibi iyi bir performans sözü veriyor ve herkesi bizi desteklemeye davet ediyorum” şeklinde konuştu.

1 Ekim 2015 Perşembe günü saat 17:00’da Trabzonspor Medical Park – PAOK karşılaşması ile başlayacak Pınar Cup’un programı aşağıdadır.

Pınar Cup Programı

1 EkimPerşembe : (17.00) Trabzonspor Medical Park – PAOK BC
(19.15) Pınar Karşıyaka – Rönesans TED Ankara Kolejliler
2 Ekim Cuma : (17.00) Rönesans TED Ankara Kolejliler – PAOK BC
(19.15) Pınar Karşıyaka -Trabzonspor Medical Park
3 Ekim Cumartesi : (13.45) Trabzonspor Medical Park – Rönesans TED Ankara Kolejliler
(16.00) Pınar Karşıyaka – PAOK BC

Maç Biletleri Hakkında

Kanal 35’ten ve KSK Web Tv'den canlı yayınlanacak olan Pınar Cup Turnuvası’nın biletleri “2 maç için” günlük 10 TL olarak açıklandı. Biletler maç günü açılacak olan gişeden satılacaktır

 
 
Bu içeriği paylaşın;
 
 
 

Copyright 2016 Yaşar Holding A.Ş.

Gizlilik ve Kullanım Koşulları/KVKK
 
Site by LuckyEye
 

PINAR İLETİŞİM MERKEZİ

444 76 27