Digital Filmimiz için Mükellef Ramazan Sofralarınızı Bekliyoruz

1.Bu yarışma 06.06.2016 (Saat:18:00) 04.07.2016 (Saat:23.59) tarihleri arasında Pınar tarafından üzenlenmektedir. Pınar, kampanya süresi ile ilgili değişiklik yapma hakkını elinde bulundurur.

2.Mükkellefbirsofra kampanyası, hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edecek şekilde, yasalara aykırı bir amaç için, başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanılamaz.

3.Pınar, tek taraflı olarak kampanya yayınını geçici veya süresiz olarak durdurma hakkına sahiptir.

4. #mükellefbirsofra etiketiyle Twitter ve Instagram ve Facebook'ta iftar sofralarının fotoğrafını paylaşan ya da mükellef sofrayı metinle ifade eden takipçilerimiz yarışmaya katılma hakkı kazanacaklardır.

5. #mükellefbirsofra etiketiyle paylaşılan fotoğrafların ve metinlerin kullanımı süresiz olarak Pınar’a aittir.

6. Yarışmaya katılan takipçilerimizin #mükellefbirsofra etiketleriyle paylaştıkları fotoğraf veya yorumlarını; Facebook'ta Pınar Sütüm ya da Pınar Labne hesaplarında çıkılacak olan postun altına yorum olarak, Instagram'da Pınar Sütüm, Pınar Labne ya da Pınar Yoğurt hesaplarımızı etiketleyerek ve ilgili etiketi kullanarak, Twitter'da Pınar Kurumsal ya da Pınar Sütüm hesaplarımızı etiketleyerek ilgili etiketi kullanarak katılmaları gerekmektedir. Bu işlemlerden herhangi biri yapılarak yarışmaya katılım gerçekleştirilebilir.

7. Kampanya boyunca gönderilen paylaşımlar Pınar’ın hazırlayacağı dijital filmde yer kullanılacaktır.  

8. Yarışmaya gelen fotoğraflar ve yorumlar jürimiz tarafından değerlendirilerek kurguya dahil edilir.

9. Sosyal medya profilleri gizli (protected)olan katılımcıların paylaşımları görüntülenemeyeceğinden yarışmaya katılım için profil ayarlarını değiştirmeleri gerekmektedir. Aksi taktirde yarışmaya katılamayacaklardır.

10. Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.

11. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz. Katılsa da  hak iddaa edemez.

12. Koşullar ve Kurallar'ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

13. Yarışmaya katılan tüm katılımcılar yarışmaya katılım gösterdikleri tüm fotoğrafların Pınar tarafından tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinde kullanılmasını peşinen kabul etmiş sayılırlar. Ayrıca kullanılan fotoğraflardan herhangi bir ticari hak talep edemezler.

14. Yaşar holding ve  Yaşar holding’e bağlı şirket çalışanları yarışmaya katılamaz.

 

Diğer Başlıklar :

   
   
  Bu içeriği paylaşın;
   
   
   

  Copyright 2016 Yaşar Holding A.Ş.

  Gizlilik ve Kullanım Koşulları/KVKK
   
  Site by LuckyEye
   

  PINAR İLETİŞİM MERKEZİ

  444 76 27