Stars of İstanbul

1 Eylül -30 Kasım 2011 arasında İstanbul yıldızlanıyor.

İstanbul bir ilke imza atıyor.

Stars of İstanbul, UNICEF Türkiye adına ve yararına dünyada ilk kez YILDIZ heykelleri ile düzenlenen açık hava sanat sergisidir. Çocuklara parlak bir gelecek sağlamanın yanında birçok amaca hizmet eden bir sosyal sorumluluk projesidir.

İstanbul'da sadece bir kere düzenlenecek ve 1 EYLÜL - 30 KASIM 2011 tarihleri arasında üç ay boyunca devam edecek olan Stars of İstanbul, iş dünyası ile yaratıcı endüstriyi buluşturuyor.

Üç boyutlu dev yıldızlar üzerinde, firmaların desteğiyle sanatçıların kentin kültüründen ve binlerce yıllık tarihinden esinlenen grafik ve artistik uygulamalar çok geniş kitlelere ulaşırken, İstanbul neşelenir, renklenir ve birçok çocuğun da geleceği parlar.

Sergi Noktaları

İstanbul'un en önemli noktaları Stars of İstanbul'a ev sahipliği yapar.

Stars of İstanbul'un eserleri kamusal alanlarda sergilenir. Genellikle sokaklarda, caddelerde, meydanlarda, alışveriş merkezlerinde; belki bir vitrinde karşımıza çıkar, dikkatimizi çeker.

Geniş ve elverişli mekânlarda yıldızlar çoklu sergilenirler. Olası sergi noktalarında ekleme veya çıkarma olabilir.

Detaylı bilgi için; www.starsofistanbul.com

  Yıldız Beyn   Pınar Yıldız Nesli   Sütten Yıldız  
       
  Kahvaltı yapan çocuklar, daha sağlıklı olurlar. Ve Beyn bunu keşfetti, hemen Pınar Beyaz'ı icat etti! O, çocuklara kahvaltıyı sevdirdi, milyonlar da bu küçük asabi kahramanı çok sevdi. Ama Beyn bununla yetinmedi, serginin yıldızı olmaya geldi!   Sağlık, lezzet ve yenilik. Nesillerdir bu üç kelimenin karşılığı. Kurulduğu günden bu yana yetiştirdiği pırıl pırıl ve sağlıklı nesillerin “Yaşam Pınarı”. Annelerin en güvendiği, herkesin kendine yakın hissettiği. Gönüllerin yıldızı, Pınar.   Süt büyümeyi sağlar. Vücudu sağlamlaştırır. Kemik erimesini önler. Cildi güzelleştirir. Tansiyonu düşürür. Dişleri güçlendirir. Kısacası yediden yetmişe herkese iyi gelir. Tabii modern teknolojiyle ve AB standartlarında üretilen en kaliteli ve taze sütü içerseniz. Pınar Süt, yıldız gibi parlak, sağlıklı nesiller için üretiliyor.  
 

Akmerkez - Cevahir Alışveriş Merkezleri

 

Profilo Alışveriş Merkezi

 

Palladium Alışveriş Merkezi

 
 

Diğer Başlıklar :

   
   
  Bu içeriği paylaşın;
   
   
   

  Copyright 2016 Yaşar Holding A.Ş.

  Gizlilik ve Kullanım Koşulları/KVKK
   
  Site by LuckyEye
   

  PINAR İLETİŞİM MERKEZİ

  444 76 27