Yaşar Holding’e İnsana Saygı ve En Çok Başvuru Alan Şirket Ödülleri Verildi

Kariyer.net’in çeşitli kriterler doğrultusunda verdiği “İnsana Saygı” ve “En Çok Başvuru Alan Şirket” ödüllerinin sahiplerinden biri de Yaşar Holding oldu.

2011 yılı süresince 145 binin üzerinde aday başvurusu alan Yaşar Holding’in ; adaya özel başvuru cevaplama oranı %99,98, ortalama cevap süresi de bir gün olarak açıklandı.

Türkiye’nin köklü ve öncü sanayi kuruluşlarından Yaşar Holding, Kariyer.net üzerinden yapılan başvurular kapsamında İnsana Saygı Ödülü ve En Çok Başvuru Alan Şirket Ödülü’nün sahibi oldu. Ödüller, Kariyer.net'in ana sponsorluğunda , Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenen İnsan Kaynakları Zirvesi’nde gerçekleştirilen törenle sahiplerine verildi.

Ödülle ilgili açıklama yapan Yaşar Holding İnsan Kaynakları Direktörü Filiz Ergin “2011 yılında Yaşar Topluluğu’na katılan çalışanlarımızın %40’ını Kariyer.net üzerinden istihdam ettik. Yaşar Topluluğu olarak 5’i Türkiye’nin ilk 500’ü arasında bulunan 20 şirketimiz, 2 vakfımız, Türkiye ve yurtdışı organizasyonlarımızda çalışan 6750 çalışanımız ile faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. İnsan kaynağımızı, Yaşar Topluluğu’nun en önemli değerlerinden biri olarak görüyoruz. Çalışanlarımızın yanı sıra topluluğumuza başvuran adaylara da göstermiş olduğumuz değer ve adayların topluluğumuza göstermiş olduğu ilgi ile ödüllendirilmek bizi çok mutlu etti.” dedi.

 

Diğer Başlıklar :

   
   
  Bu içeriği paylaşın;
   
   
   

  Copyright 2016 Yaşar Holding A.Ş.

  Gizlilik ve Kullanım Koşulları/KVKK
   
  Site by LuckyEye
   

  PINAR İLETİŞİM MERKEZİ

  444 76 27