Pınar yoğurtları saksıya dönüşüyor

Bu bahar evler, balkonlar, bahçeler ve sokaklar  Pınar Yoğurt saksı ambalajlarıyla renkleniyor.  Siz de Pınar Yoğurt saksına ektiğiniz çiçeğinizin  fotoğrafını #PınarYoğurt ve #Çiçeğiminyenievi etiketiyle Instagram’dan paylaşın, 1 Yıllık Pınar Yoğurt kazanma şansını yakalayın.

Katılım detayları:

1-Kampanyamız 15 Nisan-30 Mayıs 2016 tarihleri arasında geçerlidir.
2-Pınar Yoğurt saksılarına ekilmiş çiçeklerle en  güzel bahar konseptini yaratan kişiler arasından yapılacak juri değerlendirmesiyle 100 kişiye  1 yıllık Pınar Yoğurt hediye edilecektir.
3-Kampanya değerlendirmesi Instagram üzerinden olup, #PınarYoğurt ve #Çiçeğiminyenievi etiketiyle Pınar Yoğurt saksılarıyla çekilmiş konseptler için geçerlidir.
4-Yarışmaya birden fazla fotoğraf ile katılınabilecek olup, tüm katılımcılar tek bir ödül kazanma şansına sahiptir.
5-Kazanan kişilerin Migros Money Card’larına 36 adet 2.250 g Pınar Doğal Yoğurt tanımlanacaktır.  2017 Mayıs tarihine kadar kampanya tüm Migros’larda geçerlidir.
6- 18 Yaşından küçükler kampanyaya katılmaz. Katılsa da hak iddaa edemez.
7- Yaşar Holding ve Yaşar Holdinge bağlı şirket çalışanları yarışmaya katılamaz.
8- Pınar, yarışma koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
9-Kazananlar 5 Haziran 2016 tarihinde Pınar.com.tr sayfasından duyurulacaktır. Pınar  Detaylı bilgi ve sorularınız için: www.pinar.com.tr
10- #PınarYoğurt ve #Çiçeğiminyenievi etiketiyle paylaşılan fotoğrafların kullanım hakkı süresiz olarak Pınar’a aittir.

Milli Piyango  YASAL METİN :

Kampanya Pınar Süt Mamülleri San.A.Ş.adına MPİ’nin 05.04.2016 tarih ve 58259698-255.05.02/860-2993 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından kapsamdışı düzenlenmektedir. Çekilişe 18 yaşından küçükler ve Pınar Süt Mamülleri San. A.Ş. çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

 

Diğer Başlıklar :

   
   
  Bu içeriği paylaşın;
   
   
   

  Copyright 2016 Yaşar Holding A.Ş.

  Gizlilik ve Kullanım Koşulları/KVKK
   
  Site by LuckyEye
   

  PINAR İLETİŞİM MERKEZİ

  444 76 27