Nice nesiller sanatla, sporla ve Pınar’la büyüdü

Pınar, uzun yıllardır sürdürdüğü kurumsal sosyal sorumluluk projelerine aralıksız devam ediyor. Tüketicilerin, özellikle de çocukların zihinsel ve bedensel gelişimine katkı sağlamayı önemli öncelikleri arasında gören Pınar, sanat ve spora olan desteğini sürdürüyor.

Pınar, sosyal sorumluluk projelerini içeren son reklam filmiyle milyonlarca çocuğa ulaşarak, bu bilinci geniş kitlelere yaymayı hedefliyor.

Yaşar Holding şirketlerinden Türk gıda sektörünün öncü markası Pınar, kurumsal sosyal sorumluluk çalışmalarına verdiği önemi yeni bir reklam filmiyle anlatıyor. 36 yıldır Türkiye'de toplumsal yaşam kalitesini artırmaya yönelik çalışmalarını sürdüren Pınar'ın, son olarak hayata geçirdiği yeni reklam filmi sosyal sorumluluk bilincini ekranlara taşıyor.
Pınar, ürünleriyle çocukların zihinsel ve bedensel gelişimine destek olurken kültür, sanat ve spor etkinlikleri ile kişisel gelişimlerine de katkı sağlamayı hedefliyor. Bu amaçla hayata geçirilen uzun vadeli ve sürdürülebilir sosyal sorumluluk projelerinin anlatıldığı reklam filminde Pınar Kido Resim Yarışması, Pınar Kido Çocuk Tiyatrosu ve Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı'nın öyküsüne yer veriliyor. Reklam filminde geçmişten günümüze arşiv görüntüleri kullanılarak, öykünün gerçekliğine vurgu yapılıyor.

Bu yıl 30. yaşını kutlayan Pınar Kido Resim Yarışması, her yıl yüzbinlerce çocuğun hayallerini, umutlarını, özlemlerini resmetmesine olanak veriyor. İlköğretim öğrencilerine güzel sanatları sevdirmeyi amaçlayan Pınar Kido Resim Yarışması, geleceğin ressamlarına rehberlik görevini de üstleniyor.

24 yılda Türkiye'nin dört bir yanındaki üç milyon çocukla buluşan Pınar Kido Çocuk Tiyatrosu, miniklere tiyatro sevgisini aşılamayı sürdürüyor. Oynadığı her oyunda çocukların kültürel ve kişisel gelişimine de katkıda bulunmayı hedefleyen tiyatro, bugüne dek birçok ünlü oyuncunun da yetişmesinde etkili oldu.

Pınar Karşıyakalı basketbolcu Birkan Batuk da reklam filminde

Pınar, spora olan katkısını ise Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı'nı destekleyerek gözler önüne seriyor. 1998 yılından bu yana Pınar Karşıyaka adıyla Türkiye Basketbol Birinci Ligi'nde mücadelesine devam eden basketbol takımı, çocukların spor aşkını basketbolla pekiştiriyor. Pınar'ın reklam filminde Türk basketbolunun yükselen yıldızlarından Birkan Batuk da çocuklarla birlikte basketbol oynarken görülüyor.

 

 

Diğer Başlıklar :

   
   
  Bu içeriği paylaşın;
   
   
   

  Copyright 2016 Yaşar Holding A.Ş.

  Gizlilik ve Kullanım Koşulları/KVKK
   
  Site by LuckyEye
   

  PINAR İLETİŞİM MERKEZİ

  444 76 27