Pınar Su ve Pınar Meyve Suları Müşteri Memnuniyetinin Şampiyon Markaları

Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi'nin 2011 yılı ikinci çeyrek sonuçlarına göre Pınar Su ve Pınar Meyve Suyu, müşteri memnuniyetinin lider markaları oldu.

Türkiye Kalite Derneği (KalDer) ve uluslararası araştırma kuruluşu KA Araştırma ortak girişimi tarafından yürütülen, Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi (TMME) 2011 yılı ikinci çeyrek sonuçları açıklandı. 81 ilde, 8 bin 685 tüketici ile bilgisayar destekli telefon anketi yapılarak hazırlanan Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi 2011 ikinci çeyrek sonuçlarında Pınar iki kategoride lider kuruluş olarak yer aldı.

TMME çalışması kapsamında, 2011 yılının 2. çeyreğinde Meyve Suları sektöründe Pınar Meyve Suları birinci sırada yer alırken, ambalajlı su sektöründe Pınar Su başka bir marka ile liderliği paylaştı.

Pınar İçecek Grubu XXXXX, "Pınar olarak felsefemiz, çevre ve doğaya önem veren bir yaklaşımla üretim yapmak ve Türk halkının sağlığını koruyan üstün kaliteli ürünler sunmak. Bu bağlamda tarafsız bir çalışma olan Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi'nde lider seçilmek bizim için büyük önem taşıyor. Pınar olarak, üç ayda bir farklı sektörlerin ele alındığı bu çalışmada yıllardır farklı ürünlerimizle tüketicilerin en beğendiği markalar arasında yer alıyoruz. Türkiye'nin öncü ve lider gıda markası olmanın getirdiği sorumlulukla Türk halkının yaşam, sağlık ve lezzet Pınar'ı olmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

20'yi aşkın gelişmiş ve gelişmekte olan ülkede yürütülen ulusal müşteri memnuniyeti endeksinin Türkiye uygulaması olan TMME, 2005 yılından beri değişik sektörleri ve bu sektörlerdeki kurumları kapsayacak şekilde her 3 aylık dönemde yapılıyor. 2011 yılı ikinci çeyrekte Türkiye çapında 81 ilde 8 bin 685 tüketiciyle görüşülerek 34 markanın ve diğer kategorilerinin müşteri memnuniyeti ölçüldü. Tüketicilerin satın aldıkları ürün ve hizmetlerden memnuniyetini sayısal olarak gözler önüne seren TMME, ülke genelinde de müşteri memnuniyeti bilincinin geliştirilmesi ve yaygınlaştırılmasına katkıda bulunuyor.

 

Diğer Başlıklar :

   
   
  Bu içeriği paylaşın;
   
   
   

  Copyright 2016 Yaşar Holding A.Ş.

  Gizlilik ve Kullanım Koşulları/KVKK
   
  Site by LuckyEye
   

  PINAR İLETİŞİM MERKEZİ

  444 76 27